Zerilia bolygója
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Szövegelő
Legutóbbi témák
» Jurassic park
A sivatag homokdűnéi között EmptyCsüt. Márc. 13, 2014 9:55 am by Vendég

» Clark Atlanta University
A sivatag homokdűnéi között EmptyKedd Márc. 11, 2014 8:23 am by Vendég

» James Klist készülő előtörténete
A sivatag homokdűnéi között EmptyKedd Márc. 11, 2014 7:44 am by Admin

» Trouble Life
A sivatag homokdűnéi között EmptyVas. Feb. 09, 2014 10:24 am by Vendég

» A mocsár ködös részén
A sivatag homokdűnéi között EmptyKedd Jan. 21, 2014 6:05 am by Jessica Gross

» Jessica Gross
A sivatag homokdűnéi között EmptySzomb. Jan. 04, 2014 12:17 am by Admin

» A sivatag homokdűnéi között
A sivatag homokdűnéi között EmptyPént. Jan. 03, 2014 4:21 am by Drake Northon

» Westburry Universit
A sivatag homokdűnéi között EmptyVas. Dec. 29, 2013 9:40 pm by Vendég

» Dingma világa
A sivatag homokdűnéi között EmptyHétf. Dec. 23, 2013 10:51 pm by Vendég

Top posters
Admin
A sivatag homokdűnéi között I_voti11A sivatag homokdűnéi között I_voti11A sivatag homokdűnéi között I_voti11 
Drake Northon
A sivatag homokdűnéi között I_voti11A sivatag homokdűnéi között I_voti11A sivatag homokdűnéi között I_voti11 
Jessica Gross
A sivatag homokdűnéi között I_voti11A sivatag homokdűnéi között I_voti11A sivatag homokdűnéi között I_voti11 
Joana Price
A sivatag homokdűnéi között I_voti11A sivatag homokdűnéi között I_voti11A sivatag homokdűnéi között I_voti11 
Anabel Adalsteinn
A sivatag homokdűnéi között I_voti11A sivatag homokdűnéi között I_voti11A sivatag homokdűnéi között I_voti11 
Éjangyal
A sivatag homokdűnéi között I_voti11A sivatag homokdűnéi között I_voti11A sivatag homokdűnéi között I_voti11 
Dr. Gregory Severald
A sivatag homokdűnéi között I_voti11A sivatag homokdűnéi között I_voti11A sivatag homokdűnéi között I_voti11 
Dr. Lloyd Forester
A sivatag homokdűnéi között I_voti11A sivatag homokdűnéi között I_voti11A sivatag homokdűnéi között I_voti11 
Akira Nagai
A sivatag homokdűnéi között I_voti11A sivatag homokdűnéi között I_voti11A sivatag homokdűnéi között I_voti11 
Cody Grant
A sivatag homokdűnéi között I_voti11A sivatag homokdűnéi között I_voti11A sivatag homokdűnéi között I_voti11 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (12 fő) Hétf. Dec. 09, 2013 1:54 am-kor volt itt.

 

 A sivatag homokdűnéi között

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 78
Join date : 2013. Jul. 06.

A sivatag homokdűnéi között Empty
TémanyitásTárgy: A sivatag homokdűnéi között   A sivatag homokdűnéi között EmptyKedd Júl. 16, 2013 9:01 pm

Hamarosan...
Vissza az elejére Go down
https://zeriliabolygoja.hungarianforum.com
Drake Northon
Hiéna bandita
Hiéna bandita
Drake Northon


Hozzászólások száma : 17
Join date : 2013. Jul. 15.

A sivatag homokdűnéi között Empty
TémanyitásTárgy: Re: A sivatag homokdűnéi között   A sivatag homokdűnéi között EmptyKedd Dec. 17, 2013 11:08 pm

Lloyd - Drake

Nem vagyok túl boldog, hogy ma én lettem megbízva a vacsora beszerzésével. A kedvemen az sem javít, hogy körülbelül 15 perccel az indulásom után összefutok egy hatalmas warddal, a sivatag vadkutyájával. Egyedül van, de hatalmas dög, valószínűleg egy fiatal hím, aki saját csapatot akar alapítani.
Viszont ha nem száll le rólam, azt hiszem nem lesz saját családja, mert kénytelen leszek lelőni. A húsa pedig nem valami jó, szóval még csak én sem járnék jól, mert csak a hatalmas agyarát tudnám elvinni magammal.
Már kezd lemenni a nap, de még mindig iszonyú meleg, mondjuk ehhez hozzásegít az is, hogy tetőtől talpig feketében vagyok //mint az avin//, de azért a Nap fene sem tudja mennyire rákosítja el a bőrt, én pedig szeretnék élni még pár évet.
Csak haladok előre a homodombok között, ez a dög meg még mindig követ. Gondolom azt várja, hogy elpatkoljak, aztán megehessen. Azt már tudja, hogyha támad, rálövök... okos kutya...
Vissza az elejére Go down
Dr. Lloyd Forester
Városlakó
Városlakó



Hozzászólások száma : 4
Join date : 2013. Dec. 15.

A sivatag homokdűnéi között Empty
TémanyitásTárgy: Re: A sivatag homokdűnéi között   A sivatag homokdűnéi között EmptySzer. Dec. 18, 2013 8:50 am

Nem igazán szeretem az ilyen szituációkat, de nem is tudom elkerülni, hiszen a munkámmal jár. Nem szeretek annyira kijönni terepre, de hát hogyha az ember nem talál vállalkozó szellemű partnert, akkor kénytelen megtenni azt is, amit nem akar.
Én egy tudós vagyok, de ez senkit sem érdekel itt. Hogyha olyan emberrel, vagy esetleg idegennel találkozok, akkor bármelyik pillanatban elveszíthetem az életemet. Ezt nyilván nem akarom, így meghúzom magam amennyire csak lehet. A sivataghoz öltöztem éppen ezért. Világosbarna nadrág, s pólóm fölött vékony kabát van, mely azért valamelyest véd a nap sugarai ellen. Illetve ki tudja, hogy meddig kell itt legyek, bármi megtörténhet. Persze nem akar semmi váratlant, de van amire nincs ráhatásom, így mindenre fel kell készüljek. A felszerelésem természetesen nálam van, mint mindig. Övemen rejtve a kabátom alatt lóg a fegyverem, és belső zsebeim egyikébe vannak a kutatáshoz szükséges eszközök.  Már pár mintát is vettem, azok a táskámban vannak, melybe emellé csekély mennyiségű élelem, és ivóvíz párosul. Szerencsés ember vagyok, mivel John Smith választott ki ide, így nem kell nélkülöznöm semmit sem. Persze ezzel nem élek vissza, de amire szükségem van, azt elkérem.
A dűnék nem túl változatosak, ezt mindenki tudja. De nekem találnom kellene valamit, amire előre mutat. Mármint az emberek életébe. Ki kéne találjak valamit ami segíthet vizet, élelmet, akármit termelni, mert ez a legnagyobb gondunk jelenleg. De hogy mi lesz az, azt nem tudom egyelőre. Remélem itt rálelek a válaszra. A távolba meredek, és mintha látnék valakit. Nem vagyok ebben biztos, hiszen lehet csak a szemem káprázik, nem tudom. Nem igazán foglalkozok vele, messze van, lehet nem is lát. Nem tudom…!
Vissza az elejére Go down
Drake Northon
Hiéna bandita
Hiéna bandita
Drake Northon


Hozzászólások száma : 17
Join date : 2013. Jul. 15.

A sivatag homokdűnéi között Empty
TémanyitásTárgy: Re: A sivatag homokdűnéi között   A sivatag homokdűnéi között EmptyCsüt. Dec. 19, 2013 4:40 am

A dög még mindig követett, én pedig már baromira kezdtem unni a változni nem akaró tája, az egyforma homokdűnéket és ezt a forróságot. Már ment le a nap, de még mindig nem akadtam ehető dolog nyomára, ráadásul a forróság kezdett az agyamra menni, amit ez a ward még inkább fokozott. Tudtam, hogy a nálam lévő Perswor 55 nem fogja egyből kicsinálni és nincs is annyi töltény nálam, amennyivel megölhetném. Éppen ezért nem dühítettem fölöslegesen, tulajdonképpen örülnöm kéne, hogy csak követ és nem támad.
Aztán hirtelen megpillantottam egy reménysugarat egy ember formájában, aki éppen velem szemben battyogott felém. Gyorsítani kezdtem lépteimen, hogy hamarabb odaérjek felé.
-Hééé! - kiáltottam már messziről, hátha ő még nem vett észre. Hátrapillantottam, hogy még mindig ugyanolyan távolságra van-e a sivatagi kutya, majd miután meggyőződtem róla, hogy elég messze van, tovább haladtam az idegen felé.
-Hé haver! Remélem van egy nagyobb stukkered, mint az enyém. - mutatom fel a sajátom amikor közelebb érek.
Ha nem tudjuk kinyiffantani, majd valahogy ráhagyományozom a kutyusomat az idegen férfira. Valahogy megoldom.
Egyébként lopva azért felmérem magamnak a csávót, hogy mennyire is vagyok veszélyben mellette, de egyelőre nem tűnik vérszomjasnak, szerintem nem is bandita...
Vissza az elejére Go down
Dr. Lloyd Forester
Városlakó
Városlakó



Hozzászólások száma : 4
Join date : 2013. Dec. 15.

A sivatag homokdűnéi között Empty
TémanyitásTárgy: Re: A sivatag homokdűnéi között   A sivatag homokdűnéi között EmptyCsüt. Dec. 19, 2013 8:27 am

Akit az előbb megpillantottam a távolból, az a férfi elkezd felém futni. Egyre jobban ki tudom venni a körvonalait, egyre közelebb van. Nem értem, hogy miért is rohan ennyire, nem gondolnám, hogy ennyire találkozni velem, de ki tudja? Aztán a hangját is meghallom, amint felém kiált. Egy pár lépést én is teszek felé, hiszen hogyha bántani akarna, akkor nem hiszem, hogy így jönne. Persze ez csak egy gyors döntés volt, mindenféle gondolkodás nélkül. Nem tudom ki ő, és hogy miféle szerzet, de ebben a pillanatban csak az érdekel, hogy mit akar. Amint odaér hozzám a fegyverem felől érdeklődik, majd azt is elárulja, hogy miért. Hiszen egy warg követi őt. Ez valóban nem egy álomba illő szituáció, és mivel tudom, hogy az én fegyveremet nem gyilkolásra tervezték, és nincs is nálam túl sok töltény, így egy mosoly kíséretében csak megrázom a fejem.
-Sajnos nem! De asszem jobb lenne eltűnnünk innen. Remélem nem haragítottad magadra!
Mondom, de közben már el is indulok a másik irányba. Nem örülök, hogy felém hozta ezt az állatot, hiszen ezzel csak engem hátráltat, de nem is küldhetem el őt. Persze, hogyha nem jön utánam, akkor azzal nem tudok mit kezdeni. Újdonsült „társamon” végignézve arra a következtetésre jutok, hogy ő talán jobban ismeri ezt a helyet, mint én. Ezt azonban cseppet sem szeretném a tudtára hozni. Sőt, semmi olyat, ami miatt érdekesnek gondolhatna. Mármint olyasmire gondolok, hogy valamilyen rabló banda tagja, vagy akármi hasonló. Hiszen bármi megtörténhet itt.
-Amúgy honnan jöttél? Mármint városi vagy?
Előtör belőlem a kíváncsiság, hiszen mégiscsak ritkán találkozik az ember új arccal. Nem tudom mit hozhatok ki az új ismerősből, nem tudok semmit egyelőre, de azt hiszem, hogy muszáj vagyok kezdeményezni, így talán még a beszélgetés menetét is irányíthatom. Visszanézek a vállam fölött, hogy mi a helyzet a warggal, aki még mindig követ minket. Bár mintha kicsit messzebb lenne, mint eddig, de lehetséges, hogy ez csak érzéki csalódás. Nem érzem magam egyelőre teljes biztonságban, bár lehet sose kellene…!
Vissza az elejére Go down
Drake Northon
Hiéna bandita
Hiéna bandita
Drake Northon


Hozzászólások száma : 17
Join date : 2013. Jul. 15.

A sivatag homokdűnéi között Empty
TémanyitásTárgy: Re: A sivatag homokdűnéi között   A sivatag homokdűnéi között EmptyPént. Jan. 03, 2014 4:21 am

-De persze! -vágok vissza cinikusan - Nem vagyok olyan hülye, hogy felbőszítsem. Na meg el tudok képzelni jobb halált is annál, hogy egy ilyen büdös dög tépjen darabokra. - hátranézek. Okosak ezek az állatok és pont ezért utálom őket. Bár ez nem egy merész példány, biztos mert egyedül van. Amikor megállunk ő is megáll, amikor elindulunk, ő követ. Kezd az agyamra menni...
Végigpillantok a srácon, de valamiért nem érzem, hogy félnem kéne tőle. Pedig itt aztán bármi megtörténhet és pont ezért mindig a legrosszabbra számítok. Kezemben a fegyveremmel követem Lloydot, amikor ő is menekülőre fogja. A legjobb az lenne, ha a minket követő, hatalmas és igen randa sivatagi kutya rászállna és én mehetnék a dolgomra, azonban mielőtt átpasszolnám újdonsült társamnak az ebet, ki kellene derítenem, hogy nem-e lehetne a banda hasznára Lloyd. Lehet, hogy értékes ember a számunkra, hogy tudna segíteni ebben-abban és akkor talán nem kéne itt hagyni, hogy a warg agyarai tépjék szét.
-Hogy én? Hát... a mocsaraknál táboroztam le a haverokkal. - ebből persze már bárki azonnal rájön, hogy hiéna tag vagyok, hiszen mindenki tudja, hogy a mocsár a hiénák területe. De minek titkoljam? Előbb-utóbb úgy is kiderül. Bár arra is felkészülök, hogy rám fogja a fegyverét, de szerintem nem fog lelőni, mert akkor magára marad a warggal. Ha mégis, hát majd rögtönzök...
-Te viszont biztos a csodás Silverville-ben élsz. - látszik a fejemen, hogy nem vagyok oda a városért, hiszen ezért is jöttem el. Lényeg a lényeg, kíváncsi vagyok mi lesz ennek az ismerkedésnek a vége.
Hátrapillantok. Az az istenverte dög egyre közeledik. Hogy a fenébe nem fárad? Csak attól félek, hogy valami cselre készül és a végén kiderül, hogy nem is egy magányos hím....
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





A sivatag homokdűnéi között Empty
TémanyitásTárgy: Re: A sivatag homokdűnéi között   A sivatag homokdűnéi között Empty

Vissza az elejére Go down
 
A sivatag homokdűnéi között
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Zerilia bolygója :: Játéktér - Vadvidék :: Végtelen sivatag-
Ugrás: