Zerilia bolygója
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Szövegelő
Legutóbbi témák
» Jurassic park
A mocsár ködös részén EmptyCsüt. Márc. 13, 2014 9:55 am by Vendég

» Clark Atlanta University
A mocsár ködös részén EmptyKedd Márc. 11, 2014 8:23 am by Vendég

» James Klist készülő előtörténete
A mocsár ködös részén EmptyKedd Márc. 11, 2014 7:44 am by Admin

» Trouble Life
A mocsár ködös részén EmptyVas. Feb. 09, 2014 10:24 am by Vendég

» A mocsár ködös részén
A mocsár ködös részén EmptyKedd Jan. 21, 2014 6:05 am by Jessica Gross

» Jessica Gross
A mocsár ködös részén EmptySzomb. Jan. 04, 2014 12:17 am by Admin

» A sivatag homokdűnéi között
A mocsár ködös részén EmptyPént. Jan. 03, 2014 4:21 am by Drake Northon

» Westburry Universit
A mocsár ködös részén EmptyVas. Dec. 29, 2013 9:40 pm by Vendég

» Dingma világa
A mocsár ködös részén EmptyHétf. Dec. 23, 2013 10:51 pm by Vendég

Top posters
Admin
A mocsár ködös részén I_voti11A mocsár ködös részén I_voti11A mocsár ködös részén I_voti11 
Drake Northon
A mocsár ködös részén I_voti11A mocsár ködös részén I_voti11A mocsár ködös részén I_voti11 
Jessica Gross
A mocsár ködös részén I_voti11A mocsár ködös részén I_voti11A mocsár ködös részén I_voti11 
Joana Price
A mocsár ködös részén I_voti11A mocsár ködös részén I_voti11A mocsár ködös részén I_voti11 
Anabel Adalsteinn
A mocsár ködös részén I_voti11A mocsár ködös részén I_voti11A mocsár ködös részén I_voti11 
Éjangyal
A mocsár ködös részén I_voti11A mocsár ködös részén I_voti11A mocsár ködös részén I_voti11 
Dr. Gregory Severald
A mocsár ködös részén I_voti11A mocsár ködös részén I_voti11A mocsár ködös részén I_voti11 
Dr. Lloyd Forester
A mocsár ködös részén I_voti11A mocsár ködös részén I_voti11A mocsár ködös részén I_voti11 
Akira Nagai
A mocsár ködös részén I_voti11A mocsár ködös részén I_voti11A mocsár ködös részén I_voti11 
Cody Grant
A mocsár ködös részén I_voti11A mocsár ködös részén I_voti11A mocsár ködös részén I_voti11 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (12 fő) Hétf. Dec. 09, 2013 1:54 am-kor volt itt.

 

 A mocsár ködös részén

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 78
Join date : 2013. Jul. 06.

A mocsár ködös részén Empty
TémanyitásTárgy: A mocsár ködös részén   A mocsár ködös részén EmptyKedd Júl. 16, 2013 9:19 pm

Hamarosan...
Vissza az elejére Go down
https://zeriliabolygoja.hungarianforum.com
Drake Northon
Hiéna bandita
Hiéna bandita
Drake Northon


Hozzászólások száma : 17
Join date : 2013. Jul. 15.

A mocsár ködös részén Empty
TémanyitásTárgy: Re: A mocsár ködös részén   A mocsár ködös részén EmptyHétf. Jan. 13, 2014 12:41 am

Jess & Drake

Egy szemernyit nem aludtam az éjszaka. Nem is tudom miért. Talán az idegesség, hogy Jeff elhappolta a nőmet erre az éjszakára, vagy az egész éjszaka vonyító sivatagi dögök ricsaja nem engedett álomba szenderülni, nem tudom. Minden esetre korán kimásztam a kis fészkemből és miután benyomtam a saját adag "reggelimet", ha ezt a kutyahúst reggelinek lehet nevezni, aztán leléptem a táborból, hogy kicsit kiszellőztessem a fejem, hogy felébredjek.
Kivételesen nem volt olyan vad meleg, legalábbis a mocsárnak ezen a részén. A ködtől egy méterre sem nagyon látok el, de nem zavar, hiszen nem vagyok egy beszari alat, másrészt nálam van a csodálatos Perswor 55-ös fegyverem és a két hűséges és megbízható pillangókésem. Ezek nélkül nem is megyek sosem sehova.
Bár egészen nyugodt léptekkel haladok előre a kis felfedező utamon, mindig készenlétben állok, hiszen sosem lehet tudni ki vagy mi lapul a ködben...
Vissza az elejére Go down
Jessica Gross
Szürke Hold karaván
Szürke Hold karaván
Jessica Gross


Hozzászólások száma : 7
Join date : 2013. Jul. 17.

A mocsár ködös részén Empty
TémanyitásTárgy: Re: A mocsár ködös részén   A mocsár ködös részén EmptyKedd Jan. 21, 2014 6:05 am

Valami nincs rendben. Ezt már este is éreztem a zsigereimben, és tessék.. A sivatagban víz nélkül képtelenség néhány óránál tovább húzni, mi pedig hiába vittünk magunkkal gallonszámra, a városból, ha valaki rejtélyes módon elpárologtatja azt.. Vagy tudom is én, mit csinált vele. Annyi a biztos, hogy nem az én karavánomnak a tagja és még nem lehet messze.. A nyomait csak egy ideig tudjuk követni csapatostól, így meghagyom a többieknek, hogy menjenek vissza a városba, míg én utána járok ennek az egésznek. Jó nyomkövető vagyok, és kiváló harcos, senki sem kételkedik abban, hogy tudok vigyázni magamra. Különben sem nagyon mernek ellenem szegülni, megtanulták már, hogy kevés az esélyük.
Nem kecsegtet semmi jóval a mocsár, ami felé közeledek. Tudom, hogy a hiénák tanyája, bár azt kétlem, hogy közülük tett keresztbe valaki.
Nagyon kell figyelnem, hová lépek, különben nagy az esélyem arra, hogy itt lelem vesztemet, és ehhez sajnos a köd, amit szinte vágni lehet, szívesen asszisztál. Nyirkos lesz tőle a bőröm és hajam is, ami ezek után testemre tapad. A látási viszonyok egyre csak romlanak, míg végül úgy döntök, hagyom a francba az egészet, és elindulok kifelé... Valahogyan.. Késeim eddig is a kezemben voltak, most szorosabban fogtam markolatukat. Nem messze tőlem halk nesz hallatszott, így visszafogott lélegzettel fordultam a hang irányába, de mivel nem láttam semmit, csak várni tudtam.
Mi van, ha épp egy jól kieszelt csapdába sétáltam? Bravo Jessica..
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





A mocsár ködös részén Empty
TémanyitásTárgy: Re: A mocsár ködös részén   A mocsár ködös részén Empty

Vissza az elejére Go down
 
A mocsár ködös részén
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Zerilia bolygója :: Játéktér - Vadvidék :: Mocsárvidék-
Ugrás: