Zerilia bolygója
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Szövegelő
Legutóbbi témák
» Jurassic park
Jeff kocsmája EmptyCsüt. Márc. 13, 2014 9:55 am by Vendég

» Clark Atlanta University
Jeff kocsmája EmptyKedd Márc. 11, 2014 8:23 am by Vendég

» James Klist készülő előtörténete
Jeff kocsmája EmptyKedd Márc. 11, 2014 7:44 am by Admin

» Trouble Life
Jeff kocsmája EmptyVas. Feb. 09, 2014 10:24 am by Vendég

» A mocsár ködös részén
Jeff kocsmája EmptyKedd Jan. 21, 2014 6:05 am by Jessica Gross

» Jessica Gross
Jeff kocsmája EmptySzomb. Jan. 04, 2014 12:17 am by Admin

» A sivatag homokdűnéi között
Jeff kocsmája EmptyPént. Jan. 03, 2014 4:21 am by Drake Northon

» Westburry Universit
Jeff kocsmája EmptyVas. Dec. 29, 2013 9:40 pm by Vendég

» Dingma világa
Jeff kocsmája EmptyHétf. Dec. 23, 2013 10:51 pm by Vendég

Top posters
Admin
Jeff kocsmája I_voti11Jeff kocsmája I_voti11Jeff kocsmája I_voti11 
Drake Northon
Jeff kocsmája I_voti11Jeff kocsmája I_voti11Jeff kocsmája I_voti11 
Jessica Gross
Jeff kocsmája I_voti11Jeff kocsmája I_voti11Jeff kocsmája I_voti11 
Joana Price
Jeff kocsmája I_voti11Jeff kocsmája I_voti11Jeff kocsmája I_voti11 
Anabel Adalsteinn
Jeff kocsmája I_voti11Jeff kocsmája I_voti11Jeff kocsmája I_voti11 
Éjangyal
Jeff kocsmája I_voti11Jeff kocsmája I_voti11Jeff kocsmája I_voti11 
Dr. Gregory Severald
Jeff kocsmája I_voti11Jeff kocsmája I_voti11Jeff kocsmája I_voti11 
Dr. Lloyd Forester
Jeff kocsmája I_voti11Jeff kocsmája I_voti11Jeff kocsmája I_voti11 
Akira Nagai
Jeff kocsmája I_voti11Jeff kocsmája I_voti11Jeff kocsmája I_voti11 
Cody Grant
Jeff kocsmája I_voti11Jeff kocsmája I_voti11Jeff kocsmája I_voti11 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (12 fő) Hétf. Dec. 09, 2013 1:54 am-kor volt itt.

 

 Jeff kocsmája

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 78
Join date : 2013. Jul. 06.

Jeff kocsmája Empty
TémanyitásTárgy: Jeff kocsmája   Jeff kocsmája EmptyVas. Júl. 14, 2013 11:01 am

Hamarosan...
Vissza az elejére Go down
https://zeriliabolygoja.hungarianforum.com
Dr. Lloyd Forester
Városlakó
Városlakó



Hozzászólások száma : 4
Join date : 2013. Dec. 15.

Jeff kocsmája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jeff kocsmája   Jeff kocsmája EmptyPént. Dec. 20, 2013 7:44 am

Hosszú volt ez a mai nap. Nem mondanám, hogy megterhelő, semmi ilyesmiről nincsen szó, egyszerűen csak hosszú. És hát hétvége is van, ami ugyan nálam nem jelenti a munka végét, de azért mégis csak valami kis változásnak be kéne következnie. Éppen emiatt gondoltam arra, hogy a mai este meglátogatom Jeff kocsmáját. Nem sűrűn járok ide, nem mondanám magam nagy ivónak, de ma valamiért úgy éreztem, hogy itt a helyem.
Egyszerű ruházatban vagyok, nem öltöztem ki. Nem is látom okát, és hát semmi kedvem sincsen. Nadrág, és ingből áll ruházatom. Belépve egyből körülnézek. Nincsen dugig a hely, de biztos vagyok abban, hogy nem kell izgulnia a tulajnak a mai napért. Remélhetőleg jó hangulat lesz itt, és talán valami érdekességbe is részt vehetek. Leülök a pult elé, pár ismerősnek biccentek eközben. Egy ideje már itt élek, a bolygón, a városban, de nem mondanám, hogy túl sok barátom van itt. Sőt! Éppen emiatt is van az, hogy nem ültem le egyik asztalhoz sem. Jó nekem itt, egyedül. Egy darabig. Aztán majd csak akad egy kis akiknek van kedve beszélni a kutatások vezetőjével.
Vissza az elejére Go down
Jessica Gross
Szürke Hold karaván
Szürke Hold karaván
Jessica Gross


Hozzászólások száma : 7
Join date : 2013. Jul. 17.

Jeff kocsmája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jeff kocsmája   Jeff kocsmája EmptyPént. Dec. 20, 2013 8:03 am

Folyton a nyakamban a szervezés, a csapatom még mindig kint van, én pedig azt hiszem a következő csapatot akarom összeszedni. Pontosabban nem is egyedül, de a többieket nem fárasztom azokkal a problémákkal, amiket úgysem tudnak megoldani.. Voltaképp nem is járnunk sokat a városban, muszáj mindig úton lennünk.. Úton lennem - ha úgy tetszik. Ez már hozzám nőtt, ez van. Nem vagyok egy nyugodt fajta.
A srácok elütik az időt, gondolom a családjaikat látogatják meg, én pedig Jeff kocsmájába megyek. Nem célom berúgni, nem vagyok egy alkoholkedvelő típus, de a tulajt bírom. Meglepően jó is a kapcsolatunk, így senkinek nem rebben szeme, mikor nagy vigyorral lépek a pulthoz, hogy aztán félig áthajoljak felette és így köszöntsem. Nem.. nem vagyok ismerős arc, annyira nem, hogy mindenki tudja a nevemet, meg úgy alapból azt, hogy ki vagyok, és ki nem.. Nem is szoktam felhívni magamra a figyelmet. A külsőmmel legalábbis nem. Most sincs rajtam semmi kihívó, sőt, inkább alul öltözött vagyok a helyhez, meg a társasághoz, ami a kissé átizzadt felsőmet illeti. Hiába jár estére, még most is meleg van, én meg egész nap futkostam, időm és energiám sem volt, hogy magammal foglalkozzak. De ez minden. Senki sem róhatja fel nekem.
- Jeff, jöhet a szokásos.. - kopogtatom körmeimet a pulton, mintha türelmetlen lennék, de szó se róla, azt hiszem a kissé ismerős, vagy inkább nem annyira idegen környezet kezd feloldani. És a szokásos kis italom.. Igazából fogalmam sincs, mit tesz bele, de ha tudnám lehetséges, hogy nem innám meg, mert.. Hát mert..
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Jeff kocsmája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jeff kocsmája   Jeff kocsmája Empty

Vissza az elejére Go down
 
Jeff kocsmája
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Zerilia bolygója :: Játéktér - Silverville :: Északi körzet-
Ugrás: